23. júla 2015

Croatia 2015

Ahojte!
A je to tu, sľúbený post z dovolenky v Chorvátsku. Čim začať? Bývali sme v krásnom tichom apartmáne blízko mora, ktorý sa nachádzal v malom mestečku. Počasie bolo viac ako dobré, len raz nám pršalo inak sme mali stále teplo. More bolo príjemne teplé. Nepatríme medzi tie typy ľudí, čo na dovolenke len celé dni ležia na pláži a opaľujú sa. Preto sme si trošku aj povýletovali. Navštívili sme Crikvenicu, urobili si výlet na lodi, boli sa pozrieť aj na ostrov Krk a do malej zátoky s liečivým bahnom. Postíhali sme toho naozaj dosť za taký krátky čas, a preto sa mi vo foťáku nahromadilo aj veľa fotografií, o ktoré sa chcem teraz s vami podeliť. 
Výhľad z lode na mesto Crikvenica 
Opustený starý maják
Liečivé bahno zo zátoky

A čo vy? Kde ste boli tento rok na dovolenke alebo kam sa chstáte? Dúfam, že sa Vám fotky a aj celý dnešný post páčili. Prajem krásny zvyšok večera :)
Nalen

16 komentárov:

 1. Závidím, moc pěkná dovolená a nádherné fotky. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nádherné fotky.. Chorvatsko je krásné jen jediný co mě trochu vadí jsou kamenité pláže. Já teprve pojedu 3. srpna do Španělska

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tie sú naozaj zlé. A hlavne ak si človek nedá pozor môže sa naozaj veľmi rýchlo zraniť. Ale na ruhej strane majú krásne čisté more. Jee uži si dovolenku :)

   Odstrániť
 3. milujem cestovateľské posty, posledná fotka je top! :)
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásne fotky :-)
  http://romanacserhelyi.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Super fotky :) Krab je super, já jsem naživo viděla jenom miniaturní, ale podobnýho jsem měla k večeři :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj malé tam boli. Tento nie je zase až taký veĺký možno tak pôsobý na fotke. Jooj to by som ja asi nedokázala zjesť. Ale obdivujem ťa určite to chcelo odvahu zjesť niečo také :D

   Odstrániť
 6. Super fotky :) Já jsem tak velkého kraba neviděla, jenom miniaturní, ale podobnýho jsem měla k večeři :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Krásne fotky :) jaky veľký krab nooo :D

  OdpovedaťOdstrániť