15. marca 2015

3 Minute Miracle Colour

Krásnu nedeľu prajem!
Dnes som sa rozhodla po dlhšej dobe napísať recenziu. Je to taká príjemná zmena, lebo tuším naposledy sme tu mali nejakú pred viac ako 3 týždňami myslím.
Určite ste už aj vy počuli čo to o skvelej značke Aussie a možno aj o tomto trojminútovom zázraku (balzáme) na vlasy.  Táto značka je v Anglicku dosť populárna a nájdete ju skoro v každej drogérii. Balzam som si zakúpila pred viac ako mesiacom ale chcela som ho poriadne otestovať predtým než naň napíšem recenziu. Doteraz som na tento produkt počula a čítala len a len pozitívne ohlasy a odporúčania. 
Ja osobne som si zvolila 3 Minute Miracle Colour. Balzam sľubuje hlboké ošetrenie vlasov. Obsahuje extrakt z austrálskej divokej broskyne a dodáva vlasom lesk a posilňuje ich.
Čo sa obalu týka, tak je typický pre Aussie. podlhovasté, oválne nádoby z plastu, ktoré sú celé voňavučké. Dokonca môžete cítiť krásnu jemnú a trošku sladkastú vôňu Aussie bez toho aby ste ho otvorili. Ale čo je naozaj zaujímavé na tomto konkrétnom balzame je spôsobom akým sa dávkuje. Nemá totiž žiaden uzáver, ale napriek tomu sa balzam nerozlieva. Iba jednoducho stlačíte nádobku a balzam si z nej vytlačíte.
Moje vlasy sú farbené a tým pádom mám dosť zničené a rozštiepené konce. Čo sa mastenia týka tak som na tom celkom dobre, zmývam sa každý druhý deň.
Balzam si nanášam maximálne tak do polovice vlasov a to prevažne na konce. Na korienky ho vôbec nedávam. A používam ho na každé druhé umývanie vlasov, pretože obsahuje silikóny ktoré zaťažujú vlasy a ja nechcem aby moje vlasy pôsobili uľahnuto, riedko alebo mastné.
Najlepšie na tomto balzame je to, že vlasy sa naozaj viacej lesknú, sú pevnejšie a menej sa štiepia.
Ďalej je skvelým plusom to že krásne voňajú aj na druhý deň.
Nanáša sa klasicky ako balzam alebo kondicionér na vlasy len s tým rozdielom, že ho necháte pôsobiť tie 3 minútky.
Nemám mu čo vytknúť. Určite sa oplatí si ho kúpiť aj keď má trošku vyššiu cenu myslím že to je okolo 6 eur za 250ml.
Nalen

2 komentáre:

  1. Četla jsem, že vlas je de facto neživá tkáň, tudíž mu žádné takové ,,živiny" z balzámů a šamponů nepomohou. Spíše na vlasu vytvoří film (dočasný lesk, hladkost), který se po pár umytí smyje a zmizí. Různé přípravky se ale údajně používají při výživě vlasového váčku (třeba proti padání vlasů)......tyto informace mě docela překvapily a na druhou stranu utvrdily v tom, že to bude asi pravda. Můžu si napatlat na své jemné vlasy všelijaké balzámy a efekt není nic extra. Myslím, že je spíše důležitější co jíme, než to, co si nanášíme na vlasy. Ono přeci jen to, jak se stravujeme má mnohem větší vliv na vzhled našich vlasů ;) I když nejsem specialista přes vlasy a ted´ si říkám, že až budu opět u kadeřnice, tuto informaci si raději ověřím:D

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tak toto ma naozaj zaujalo a určite je na tom kus pravdy. Ja balzamy a kondicionéry používam hlavne preto lebo bez nich by som sa nemala šancu rozčesať, moje vlasy nestačí len umyť šampónom a tak ak nechcem si ich hodinu šklbať tak balzam je pre mňa skvelým riešením. A čo sa tej návštevy u kaderníčky týka neviem či ti poradí, pokiaľ sa tomu nevenovala a neštudovala to tak skôr nie. Myslím si, že toto je skôr otázka pre dáku dermatologičku alebo špecialistku ale skúsiť možeš. A potom ma informuj prosím lebo som zvedavá :)

    OdpovedaťOdstrániť